Už nemusíte hledat to správné místo pro veselé posezení s přáteli, romantickou večeři u zapáleného krbu, důležité obchodní jednání, rodinnou oslavu, či firemní akce. Přijměte proto pozvání do architektonicky ojedinělé stavby.

Již několikátým rokem jsme zařazeni do výběru nejlepších a nejzajímavějších restaurací České republiky GRANDRESTAURANT 2022 Pavla Mauera. Děkujeme za projevenou důvěru všem našim zákazníkům a hodnotitelům.

Restaurace nabízí nevšední kulinářské zážitky tradičních, ale i světových specialit, připravovaných na otevřeném ohništi, stylové prostředí pro slavnostní příležitosti . Penzion pro svou kvalitu služeb a klidné prostředí v přírodě, ale přesto v blízkosti centra města, bývá navštěvován mnoha významnými hosty z oblasti politiky i kultury.

Restaurace s kapacitou 40 míst je postavena v architektonicky zajímavém stylu s velkým množstvím loveckých trofejí. Na restauraci navazuje lovecký salonek s kapacitou 35 míst. Spojením obou částí vznikne příjemné prostředí, vhodné pro pořádání rodinných oslav, firemních večírků, svateb apod.

Atmosféru umocňuje dominanta naší koliby krbové ohniště, na kterém naši špičkoví kuchaři připravují vynikající steaky, ryby, speciality ze zvěřiny, ale na Vaše přání třeba i grilované selátko.

V průběhu jara otevíráme stylovou, krytou zahrádku s příjemným posezením uprostřed lesa…

Provozní doba restaurace

Pondělí – Sobota 11:00 – 21:00
Neděle 11:00 – 16:00